Producent drzwi Asilo

Producent drzwi marki Asilo – firma Entra istnieje na polskim rynku od 30 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokiej liczbie zadowolonych klientów jest cenionym przedsiębiorstwem na krajowym rynku wnętrzarskim. Asilo to specjalny rodzaj drzwi wewnętrznych, zwanych również fornirowanymi. Ich wykonanie przebiega etapami, przez co końcowy efekt jest najwyższej klasy i spełnia wszelkie wymagania. Materiał, z którego składają się tego typu drzwi drewniane wewnętrzne, pozyskuje się poprzez skrawanie drewna o odpowiedniej średnicy, a następnie łączenie ze sobą otrzymanych warstw. W efekcie otrzymujemy drzwi o wyglądzie łudząco podobnym do modeli wyprodukowanych w całości z naturalnego drewna. Fornirowane drzwi wewnętrzne są połączeniem niebanalnych rozwiązań oraz nowoczesnego designu.

Nasi inżynierowie od lat pracują nad wprowadzeniem nietypowych metod, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Oferowane przez nas drzwi drewniane wewnętrzne odznaczają się ciekawym wyglądem, praktycznym wykończeniem, a także wysoką funkcjonalnością. Jednocześnie przy zachowaniu prostoty montażu całości.

Jako jeden z niewielu producentów drzwi wewnętrznych fornirowanych cieszymy się dużym zaufaniem klientów. Nieustannie dążymy do uzyskania jeszcze lepszej jakości naszych wyrobów oraz poszukujemy kolejne ciekawe rozwiązania w wyposażeniu wnętrz. W naszej pracy w pierwszej kolejności stawiamy na funkcjonalność oferowanych drzwi. Rozbudowana sfera technologiczna naszej firmy oraz wykwalifikowani pracownicy sprawiają, że jesteśmy w stanie zaproponować produkty najwyższej jakości. Wykonane przez nas drzwi posiadają gwarancję wytrzymałości oraz odznaczają się wysoką izolacją akustyczną.

Naszą misją jest zadowolenie klientów oraz dostarczenie im najlepszych jakościowo i praktycznie drzwi wewnętrznych. Zaufanie, jakie otrzymaliśmy, jest dla nas największą satysfakcją.

Do czego dążymy

Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo Da Vinci

Tworząc produkty pamiętamy o ich podstawowym zastosowaniu a funkcjonalność stawiamy na pierwszym miejscu. Zadowolenie Klientów jest fundamentem budowy marki Asilo, dlatego dbamy o precyzję wykonania stosując wysokiej jakości materiały. Naszą siłę stanowią nowoczesne rozwiązania techniczne w połączeniu z uniwersalnym wzornictwem.

 

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i korzystamy z elektronicznego systemu zarządzania procesem produkcji. Pamiętamy jednak o tym, że to ludzie obsługują maszyny, dlatego dbamy aby w naszej fabryce pracowali wykwalifikowani fachowcy. Dopiero gdy wszystkie elementy współgrają ze sobą, możemy mówić o pełnej optymalizacji. Dzięki odpowiedniemu zarządzaniu procesem produkcji produkujemy szybciej, generując mniej odpadów. To wszystko po to by nasi klienci otrzymali produkty wysokiej jakości w jeszcze niższej cenie.

Klienci Asilo otrzymują Drzwi wykonane z najwyższej jakości materiałów. Solidna konstrukcja skrzydła gwarantuje trwałość i wytrzymałość oraz doskonałą izolację akustyczną. Drzwi wykończone okleiną z drewna pozwalają zarówno wzrokiem jak i dotykiem poczuć siłę i bliskość natury. Asilo oferuje aż 20 wzorów forniru oraz 5 kolorów drzwi malowanych. Zamek magnetyczny zapewniający komfortowe, bezszelestne zamykanie, jest standardowym wyposażeniem drzwi.

Nasi klienci to ludzie ambitni i wymagający, którzy dobrze wiedzą czego chcą i potrafią artykułować swoje oczekiwania. Klienci Asilo świadomie wybierają produkt wysokiej jakości, wykonany z dobrych materiałów. Nasi klienci bardzo dobrze znają rynek i wybierają towar o najlepszym stosunku jakości do ceny. Nie chcą przepłacać dlatego doceniają nasze podejście do optymalizacji produkcji.